A Mosonmagyaróvár Önkormányzata Társadalmi Kapcsolatok Bizottsága 2020. július 16-án döntött a Sport Alapra beérkezett pályázatokról, amelyeket az alábbiak szerint támogatja:

S.szám Pályázat címe Pályázó neve Összeg
1. Break tánc workshop esemény megrendezése AD FLEXUM Hip-Hop Tánc és Sport Egyesület 100
2. Horgászverseny sorozat Mosonmagyaróvári Horgász Egy. 50
3. Oktatási feltételek bővítése, továbbképzés a kutyaiskolában Lajta Dogcentrum Kutyaiskola és Sportegyesület 80
4. 2020-as évi programsorozat Haller Sport, Majorette Egyesület 100
5. Sobri Jóska kalandok a Bakonyban Család- és Gyermekjóléti Központ 100
6. Fitness ruha HUNGARYthmic Sportegyesület 60
7. Edzőtábor 2020. HUNGARYthmic Sportegyesület 80
8. 2020. évi programok Mosonmagyaróvári Tekézők Egy. 80
9. Étkezési és szállás költségek Delta Lakóterületi SE – Birkózó Szakosztály 80
10. Edzőtábor, szállás, étkezés Delta Lakóterületi SE – Judo Szakosztály 80
11. Sportnap Lehetőség Családoknak 2005 Al. 80
12. Női tekecsapat: felszerelés vásárlás Everling Judit 40
13. Női tekecsapat: bajnokságban való részvétel Everling Judit 50
14. Versenysport támogatása ÓVÁR Építők Sport Klub 120
15. Szabadidősport támogatása ÓVÁR Építők Sport Klub 140
16. Egyesületi laptop vásárlása ODK Természetjáró Egyesület 150
17. Versenyre való felkészülés Daniló Sportegyesület 75
18. Csapatépítő verseny Kistérségi Egyesített Szociális Intézmény 40
19. Rádióirányítású vitorlás hajó verseny Mosonmagyaróvár Városi Modellező Klub Technikai Sportegyesület 40
20. I. MMDC szuper darts kupa Mosonmagyaróvári Darts Club Sportegyesület 100
21. Darts Open 2020 és szuperkupa Mosonmagyaróvári Darts Club Sportegyesület 100
22. Sportprogram-sorozat Gondoskodás Alapítvány 30
23. Lipóti úszó sportnap Mozgáskorlátozottak Mosonmagyaróvári Egyesülete 25
24. Jótékonysági futóverseny Futótársak Sportegyesület 100
25. Óvodai sport, eszközfejlesztés KODOMO Sportklub 100

 

Nem támogatott pályázatok:

S.szám Pályázó neve Pályázat címe
1. Óvár Battle Break Tánc Verseny 2020. AD FLEXUM Hip-Hop Tánc és Sport Egyesület
2. Gyermek szabadidő tenisz versenysorozat Tóth András
3. Versenyek szervezése Golden Teke Club Sportegyesület
4. Bicikli pálya kialakítása PÉLDA Egyesület a Szigetközi Gyermekekért
5. Pavilon vásárlás HUNGARYthmic Sportegyesület
6. Szív Egyesület kirándulása Németh Ferencné
7. Gyermekek jutalmazása KODOMO Sportklub

 

Vissza a kezdőoldalra